Veškeré mé služby můžete získat buď jako "prodej na klíč" nebo jako jednotlivé služby, které chcete využít. Vyberte si pouze to, co opravdu potřebujete. U kávy spolu probereme všechny možnosti a sami se pak rozhodnete pro konkrétní služby.

Tržní odhad

Nastavit správně cenu nemovitosti není jednoduché. Po krátké konzultaci s vámi, doporučím správnou prodejní cenu. Porovnávám nejen aktuální nabídkové ceny, ale zejména ceny skutečně realizované, které se mohou od těch nabídkových lišit. Získáte tak skutečně reálnou prodejní cenu.

To mně zajímá

PENB

Průkaz energetické náročnosti budov (PENB) shrnuje veškeré energie spotřebované při provozu a zařazuje budovu do příslušné třídy v rozsahu A-G. Průkaz hodnotí veškerou energii potřebnou pro provoz budovy. Prodávající má povinnost tento průkaz nechat zpracovat již při pouhé inzerci nemovitosti.

To mně zajímá

Home staging

Nová služba při prodeji nemovitostí. Jedná se o přípravu nemovitosti před nafocením, aby vynikly její možnosti a byl zdůrazněn její prostor, kde si zájemci představí svůj vlastní domov. Cílem je připravit byt či dům tak, aby se stal atraktivní pro zájemce, kteří za něj budou ochotni zaplatit maximální cenu.

To mně zajímá

Profesionální fotografie

Fotografie jsou to první, co zájemce v inzerci uvidí a jak známo, nikdy nedostanete druhou šanci udělat dobrý první dojem. Fotky pořízené mobilem v pološeru, popřípadě s domácími mazlíčky v záběru, nikoho opravdu neoslní. Pro vyvolání maximální odezvy a zájmu o nemovitost je špičkové zpracování fotodokumentace nezbytné.

To mně zajímá ...

3D půdorysy a videoprohlídka

Vytvoření přehledných 3D půdorysů, které jsou vždy kresleny podle skutečných rozměrů, aby kupující získal představu o nabízené nemovitosti a její dispozici. Dále pak videoprohlídka nemovitosti, která zatraktivňuje nabídku a dokáže stejně jako půdorys přilákat větší množství zájemců a dává tak vyšší šance na úspěšný prodej.

To mně zajímá ...

Rozsáhlá inzerce a web nemovitosti

Inzerce na nejnavštěvovanějších realitních serverech. Podpora prodeje na nejsilnější sociální síti Facebook a podpora pomocí PPC kampaní na největších internetových vyhledávačích Google a Seznam. Novinkou mezi mými službami je vytvoření vlastního webu nemovitosti, což je marketingový vrchol v podpoře prodeje nemovitostí.

To mně zajímá ...

Obchodní jednání

Organizuji prohlídky nemovitosti se zájemci, vedu veškerá vyjednávání např. o ceně a dalších podmínkách prodeje. Mám dostatečné množství argumentů pro prodej nemovitosti a vím kdy a jak tyto argumenty použít. Zajistím tak prodej za nejvyšší možnou cenu bez nutnosti tuto cenu snižovat.

To mně zajímá ...

Právní servis

Příprava vyvážené kupní smlouvy, bezpečná úschova kupní ceny dle vaší volby u advokátní kanceláře, notáře či prostřednictvím bankovního depozitu. Podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí a po jejím převodu zajištění protokolu o předání nemovitosti včetně odečtu energií.

To mně zajímá ...

Převody energií

Zajišťuji pro kupující zpracování znaleckého posudku pro daň z nabytí, zpracování daňového přiznání a jeho podání na finanční úřad. Zařídím také převody energií u jednotlivých dodavatelů.

To mně zajímá ...

Chcete vědět více? Napište mi, budu se vám věnovat.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů