Byt 2+kk s balkonem a garáží

Cihlový byt v novostavbě na klidném místě

Dosud neobývaný světlý byt v prvním patře

Dispozice

2+kk

Užitná plocha

63 m2

Podlaží

2. z 6

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji novostavbu bytu, s praktickým využitím prostoru, podlahovou plochou 60 m² a balkonem 5 m²,  to vše s jižní orientací. Tento byt je ideálním místem pro ty, kteří hledají moderní bydlení s veškerým komfortem.

Byt se nachází v nově vybudovaném rezidenčním komplexu na okraji sídliště a je připraven k okamžitému nastěhování. Nikdo zde ještě nebydlel, takže nový majitel bude mít tu čest jej užívat jako první. Prostorný interiér je plný denního světla, což vytváří příjemnou atmosféru. Kuchyň je vybavena moderní kuchyňskou linkou, která uspokojí i ty nejnáročnější kuchaře.

K bytu náleží praktický sklep o velikosti 3 m² a garážové parkovací stání přímo u výtahu. Bezpečnost je zajištěna dálkově ovládanými garážovými vraty.

Pouze 200 metrů od bytu je tramvajová zastávka, což umožňuje rychlé a pohodlné cestování. Pro rodiny s dětmi je jistě výhodou blízkost mateřské a základní školy, které jsou vzdáleny pouhých 400 metrů, stejně jako nákupní středisko pro všechny běžné nákupy.

Pro motoristy je velkým plusem rychlá dostupnost dálnice D5, na kterou se dostanete za 6 minut, a městského okruhu, který je vzdálen pouhé 2 minuty jízdy. Okolí bytu nabízí také řadu volnočasových aktivit, včetně cyklotras a dětského hřiště pro vaše nejmenší.

Tento byt je ideálním řešením pro ty, kteří hledají pohodlné, moderní bydlení s výbornou dostupností a všechny výhody novostavby.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Rádi vás uvidíme na osobní prohlídce a pomocnou ruku můžete očekávat také s financováním tohoto bytu.

Fotogalerie

Půdorysy

Výpis z katastru nemovitostí

Cena: 4 990 000 Kč

Cena k jednání

Pro osobní prohlídku mne neváhejte kontaktovat

+420 734 279 234